درباره شرکت تولیدی پلاستوفوم پارس فرآورد

eps-pars

شرکت تولیدی پارس فرآورد که در سال ۱۳۵۶ تاسیس گردیده است تولید کننده پلاستو فوم جهت عایق کاری – بسته بندی – و کارهای تزیینی می باشد. کارخانه شرکت تولیدی پارس فرآورد در شهر صنعتی کاوه ( ساوه ) واقع گردیده است و از شهریور ماه ۱۳۵۷ که کارهای ساختمانی و نصب ماشین آلات آن به اتمام رسیده مشغول بهره برداری بوده .
کارخانه شرکت تولیدی پارس فرآورد ورقهای غایق کاری پلاستو فوم به ابعاد و ضخامت های مختلف به بازار عرضه می نمایید. در مرحله اولیه تولید عایق مذکور بشکل بلوک به ابعاد ۵۰۰ سانتی متر طول و ۱۲۵ سانتی متر عرض با ۵۰ سانتی متر ضخامت تولید می گردد و بعد با دستگاه مخصوص برش با سیستم سیم های گداخته بوسیله الکتریسسیته به ابعاد که مورد نیاز می باشد بریده و تحویل داده می شود در مورد پلاستوفوم جهت بسته بندی قالب هایی مناسب با شکل و اندازه های خارجی محصولات مشتریان ساخته شده و بسته بندی پلاستوفوم که معمولا دو تیکه ای می باشد تولید و عرضه می گردد.
کارخانه شرکت تولیدی پارس فرآورد با دارا بودن مدرن ترین ماشین آلات قادر است سفارشات مشتریان خود را در اسرع وقت و به میزان در حدود ۱۰۰۰ متر مربع در روز تولید و تحویل دهد.